Usługi

RAD-CAR

Powłoka ceramiczna

Ceramiczne zabezpieczenie lakieru samochodowego to niesamowity połysk, łatwość mycia i usuwania zabrudzeń.
Powłoka ceramiczna skutecznie odpycha brud i wodę, zabezpieczając przed ptasimi odchodami, sokami z drzew oraz drobnymi zarysowaniami.
Zaletą powłok ceramicznych jest także zdecydowanie większa odporność na mocną chemię, niż tradycyjnego wosku. Powłoki ceramiczne osiągają twardość do 9H dzięki czemu chronią lakier przed mikro zarysowaniami. Ponadto powłoki ceramiczne trwale wiążą się z lakierem dając tym zdecydowanie dłuższą trwałość.

Olbrzymią zaletą powłok ceramicznych jest również nadawanie lakierowi niesamowitej szklistości i podbicie głębi koloru. Karoseria jest zdecydowanie bardziej szklista, błyszcząca, a kolory wyraźniejsze i żywe.

Zalety powłok ceramicznych:

Z

Ochrona lakieru przed czynnikami atmosferycznymi

Z

Ochrona przed zarysowaniami

Z

Najwyższa jakość produktu

Z

Nadanie niesamowitej szklistości lakierowi

Z

Podbicie głębi koloru

Z

Łatwiejsza pielęgnacja samochodu

Z

Ograniczenie brudzenia się samochodu

Z

Wzrost wartości pojazdu

RAD-CAR

Korekty lakieru

Korekta / polerowanie lakieru polega ona na usunięciu wszelkich niedoskonałości z powierzchni lakieru jak rysy, hologramy, zmatowienia, swirle itp. Renowacja dzieli się na kilka etapów. Ich ilość jest uzależniona od stanu powierzchni, którą ustalamy w trakcie inspekcji. Wielostopniowość tego procesu związana jest z użyciem past polerskich o różnej gradacji (korekta 2-3 etapowa). Żeby osiągnąć stan świetnej korekty lakieru, potrzebny jest czas, narzędzia, a przede wszystkim wiedza i doświadczenie osób pracujących przy Twoim samochodzie. Przed polerowaniem maszynowym oklejamy elementy plastikowe, gumowe, aby ich nie uszkodzić w trakcie korekty. Po przeprowadzonej korekcie lakieru zabezpieczamy auta woskiem, powłoką polimerową lub powłoką ceramiczną .

RAD-CAR

Detailing wnętrz

Jest to zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu samochodowego lub jego elementów, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz, w celu podniesienia walorów estetycznych i użytkowych pojazdu, a także przedłużenia jego żywotności.Usługę tę wykonuje się zarówno przy autach używanych, jak i nowych, prosto z salonu w celu usunięcia drobnych uszczerbków powstałych w trakcie transportu. Auto detailing dba nie tylko o stronę zewnętrzną pojazdu – w równym stopniu skupia się na jego wnętrzu. Efektem końcowym jaki otrzymujemy jest nieskazitelny,lśniący i błyszczący samochód.

RAD-CAR

Usuwanie wgnieceń

PDR, czyli Paintless Dent Repair jest nową metodą związaną z usuwaniem wgnieceń w elementach metalowych karoserii. Przy użyciu specjalnych narzędzi technik może „wyciągnąć” wgniecenia o różnej wielkości. Czasami robi to od spodu, a czasami od góry. Usuwanie wgniecenia jest czasochłonne i wymaga sporych umiejętności. Dzięki temu, nie pomija się żadnego załamania oraz przywraca karoserię do pierwotnego stanu. Nie należy usuwać wgnieceń „na własną rękę” jeśli nie posiada się odpowiedniego doświadczenia oraz narzędzi, gdyż można uszkodzić lakier. Skrót PDR pochodzi z języka angielskiego – Paintless Dent Repair czyli usuwanie wgnieceń karoserii samochodowych bez konieczności późniejszego lakierowania. Zastosowanie tej metody jest znacznie tańsze (ok. 50 %) niż w przypadku tradycyjnych napraw, pozwoli także zaoszczędzić czas. Tradycyjne szpachlowanie i lakierowanie zajmuje kilka dni. Dzięki metodzie PDR samochód pozostaje bezwypadkowy, dzięki czemu nie traci na wartości.

Zalety metody PDR

Skorzystanie z metody PDR wiąże się z następującymi korzyściami:

Z

mniejszy koszt ze względu na wyeliminowanie kosztów malowania,lakierowania i montażu uszkodzonego elementu

Z

oszczędność czasu, ponieważ nie trzeba szukać nowego elementu i czekać na jego dostawę

Z

wykluczenie potrzeby ponownego malowania lub wypełniania

Z

dużo krótszy czas wykonania naprawy

Z

brak ryzyka dopasowania niewłaściwego koloru

Z

zachowanie oryginalnego lakieru i kształtu elementu dzięki czemu nie spada wartość całego samochodu

RAD-CAR

Woskowanie lakieru

Nałożenie wosku jest podstawową metodą zabezpieczania karoserii. W naszej firmie nakładamy jego dwa rodzaje: syntetyczny i twardy. Produkty te nadają gładkości, połysku i uwydatniają kolor lakieru. Poza walorami estetycznymi Państwa auto będzie odporne na brud, matowienie, zaś mycie stanie się łatwiejsze. Po aplikacji wosku samochód zyskuje właściwości hydrofobowe, które odpychają cząsteczki wody.

RAD-CAR

Renowacja skóry

Doskonała znajomość skóry oraz wieloletnie doświadczenie przy wykonywaniu zabiegów renowacyjnych to nasz niewątpliwy atut. Podejmujemy się każdej, nawet najbardziej skomplikowanej regeneracji skóry. Przeprowadzimy wszystkie niezbędne zabiegi renowacyjne, dzięki czemu Państwa ulubione przedmioty zyskają ponownie atrakcyjny wygląd i użyteczność.

W ramach usługi renowacji skóry wykonamy dla Państwa między innymi:

  • czyszczenie skóry przy użyciu wyłącznie profesjonalnych metod i środków
  • usuwanie uporczywych zabrudzeń i plam ze skóry
  • likwidację rys i zadrapań
  • uzupełnianie i maskowanie drobnych ubytków w skórze
  • malowanie zregenerowanej powierzchni profesjonalną farbą do skóry
  • zabezpieczenie skóry i farby przed ścieraniem
  • skóry zbytnio zatłuszczone odtłuścimy, a wysuszone – natłuścimy

RAD-CAR

Polerowanie lamp

Zżółkłe lub zabrudzone lampy przednie mają wpływają nie tylko na to co my widzimy podczas jazdy w nocy, ale też na to jak jesteśmy widoczni na drodze. Jeżeli natomiast lampy posiadają odpryski lub rysy wpływa to na dobry wygląd pojazdu. Ponadto auta z lampami, które źle świecą mogą nie przejść przeglądu.

Usunięcie starej i utlenionej warstwy plastiku należy wykonać ręcznie. Następnie przy pomocy maszyny polerskiej i odpowiedniej kombinacji past „wyprowadza” się powierzchnie plastiku tak, by była ona ponownie przejrzysta. Finalnie lampa jest ponownie zabezpieczana by utrwalić efekt i uchronić strukturę lampy przed działaniem szkodliwej chemii, kwaśnych deszczy, zanieczyszczeń drogowych i promieniowaniem UV. Polerujemy tylko lampy z zewnątrz. Nie czyścimy i nie polerujemy lamp od środka, ponieważ konieczne byłoby rozklejenie lamp.

RAD-CAR

Bezbarwne folie ochronne

Zabezpieczenie bezbarwną folią ochronną PPF to najbardziej skuteczny sposób na uniknięcie standardowych uszkodzeń oraz tych powstających na autostradach. Folia ochronna zabezpiecza przed kamyczkami, substancjami biologicznymi, efektem działania chemii np. soli oraz promieniami słonecznymi. Technologia zabezpiecza lakier przed zarysowaniami i absorbuje siłę uderzenia drobnymi elementami, a nawet drzwiami innego samochodu na parkingu. Dodatkowo folia ochronna PPF ma właściwości samoregeneracji, co oznacza, że rysy na folii znikają pod wpływem ciepła np. po ogrzaniu folii w promieniach słonecznych, co dzieje samoistnie w upalne dni. Folią bezbarwną można zabezpieczyć całe auta lub najbardziej narażone na uszkodzenia elementy takie jak: maska,zderzak przedni, błotniki przednie, lusterka,wnęki klamek, słupki black piano, tylny próg załadunkowy.

Zalety zabezpieczenia lakieru folią bezbarwną:

Z

mniejszy koszt ze względu na wyeliminowanie kosztów malowania,lakierowania i montażu uszkodzonego elementu

Z

oszczędność czasu, ponieważ nie trzeba szukać nowego elementu i czekać na jego dostawę

Z

wykluczenie potrzeby ponownego malowania lub wypełniania

RAD-CAR

Kontakt

Adres

ul. Kobylińska 83b
63-700 Krotoszyn

Telefon

603 751 965

E-mail

radcar2@vp.pl